Jesteś na stronie Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Baza szkoleniowa

W kompleksie Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy, jako jego integralna część, znajduje się budynek hotelowo-gastronomiczny wpisany do rejestru zabytków pod historyczną nazwą własną "Park Hotel". Organizacja, rytm pracy i wyposażenie bazy noclegowo-gastronomicznej dostosowane są do potrzeb jego głównych gości, którymi są uczestnicy szkoleń i konferencji.

Wejście do hotelu od strony ul. Kopernika

W budynku znajduje się 48 jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym 16 pokoi z balkonami. Wszystkie segmenty mieszkaniowe są trzypoziomowe, co daje możliwość wyodrębnienia dwóch sypialni w części górnej i dolnej pokoju. Wspólna łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę z dozownikami mydła i żelu do pielęgnacji ciała, suszarkę do włosów i półki na przybory toaletowe. Każdy z gości ma do dyspozycji komplet ręczników kąpielowych, w tym tzw. „stopki”.

Wyposażenie każdego pokoju stanowią szafy ubraniowe, stoliki z krzesłami, lampki nocne, telewizor, telefon, czajnik elektryczny, szklanki i łyżeczki. Goście mogą skorzystać z żelazka i wydzielonego miejsca do prasowania oraz, w przypadku dłuższego pobytu, z pralki i pomieszczenia do suszenia odzieży. W całym obiekcie dostępne jest Wi-Fi. W czasie wolnym od zajęć goście mogą wspólne chwile spędzać w holu hotelu, mając do dyspozycji wygodne kanapy i fotele, kiosk internetowy oraz duży odbiornik telewizyjny.

W hotelowej restauracji serwowane są posiłki o urozmaiconym menu. Dla gości stosujących specjalne diety zdrowotne (diabetycy, wegetarianie) szef kuchni, po wcześniejszym zgłoszeniu, przygotowuje niestandardowe dania.

Pory wydawania posiłków są dostosowane do godzin zajęć, w których uczestniczą nasi goście:

  • śniadania (stół szwedzki): 07:00 - 08:30 (niedziela: 08:00 - 09:30),
  • obiady: 13:00 - 15:00 (niedziela: 13:00 - 14:00),
  • kolacje: 18:00 - 19:30 (niedziela: 18:00 - 19:00).

Goście Park Hotelu zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony obsługi hotelowej, tak recepcjonistek jak i pań pokojowych. W recepcji można uzyskać informacje dotyczące nie tylko spraw związanych z pobytem w naszym obiekcie, ale również w naszym mieście.

Recepcja:

tel.: (71) 37 10 300 lub 400
tel. kom.: +48 575 316 542
e-mail: hotel@os.pip.gov.pl

Galeria

Szukaj

Logo PIP

Menu