Jesteś na stronie Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Baza szkoleniowa

"Szkoła" jest nowocześnie urządzonym, zmodernizowanym obiektem dydaktyczno-biurowym, którego historia sięga roku 1950, kiedy to powstał, jako pierwszy wybudowany od podstaw budynek w powojennym, polskim Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Od zarania po dziś dzień służy edukacyjnym celom.

W przestrzennych wnętrzach trzykondygnacyjnego obiektu znajdują się pomieszczenia przystosowane do prowadzenia różnego rodzaju zajęć, jak ćwiczenia i warsztaty w małych grupach, wykłady i seminaria dla średnich i większych audytoriów oraz konferencji i sympozjów dla ok. 200 osób (parametry i wygląd w zakładce "Sale wykładowe").

Archiwalne zdjęcie budynku Szkoły
Szkoła kiedyś
Aktualne zdjęcie budynku Szkoły
Szkoła dziś

W korytarzach i klatkach schodowych prezentowane są w gablotach materiały poglądowe, poświęcone podstawowej domenie szkoleniowej Ośrodka - ochronie bezpieczeństwa pracy oraz ekspozycje historyczne z działalności. Znajdują się tu również pokoje biurowe dyrekcji, kadry programowej i administracyjnej, parterowy hol przystosowany do serwisu kawowego dla uczestników szkoleń oraz bufet. Budynek wyposażony jest w windy oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Galeria

Szukaj

Logo PIP

Menu